Loading...

CZYM JEST OPTYMALIZACJA SEO?

SEO (ang. Search Engine Optimization) optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych – to szereg procesów zmierzających do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów oraz fraz kluczowych.

 

JAK PRZEBIEGA SEO?

Proces SEO rozpoczyna się od analizy Twojej strony internetowej. Na tym etapie oceniamy poziom zewnętrznej i wewnętrznej optymalizacji i wyszukujemy tzw. “wąskie gardła”, czyli elementy, które ograniczają sprawność funkcjonowania całego serwisu. Następnie przygotowujemy indywidualną strategię działania, która ma na celu poprawę pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych.

Strategie optymalizacji stron można podzielić na:

Czynniki mające wpływ na pozycjonowanie strony:

Podjęcie kompleksowych działań związanych z SEO, wpłynie na zwiększenie widoczności Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Celem każdej komercyjnej strony internetowej jest zwiększnie obrotów firmy. Bez internautów odwiedzających stronę, Twój biznes jest nieefektywny i stoi w miejscu! Fachowe prowadzenie witryny jest gwarancją pozyskania nowych klientów w długoterminowej perspektywie.

Webcost to zespół fachowców z zakresu pozycjonowania stron internetowych.

Webcost – Twój fachowy doradca w opracowaniu aplikacji cross-platformowych. Jeśli potrzebujesz pomocy w wypozycjonowaniu Twojej strony, skontaktuj się z nami!

Technologies and Platforms