Loading...

O nas

Jesteśmy niedużą Polską Firmą.Jako niezależny podmiot działamy na rynku usług IT 6 lat, ale w ciągu tego okresu udało nam się zebrać silny zespół składający się z doświadczonych, ambitnych pracowników. W skład personelu naszej firmy wchodzi duża ilość wysoko wykwalifikowanych specjalistów zaczynając od designerów i marketingowców, na web developerach i menadżerach projektów kończąc. Nasi web developerzy aktywnie wykorzystują szeroki stos technologii, pozwala to na rozwiązanie najbardziej skomplikowanych i ambitnych zadań, co pozwala na stworzenie wysokojakościowego produktu nie wychodząc poza ramy ustalonych terminów i budżetów.

 

W tej chwili nasza firma działa w kilku kierunkach:

  1. Opracowanie web produktów i aplikacji mobilnych bezpośrednio dla klienta końcowego
  2. Outsourcing
  3. Personnel leasing

 

Dlaczego Państwo powinni wybrać właśnie nas:

  1. Jesteśmy gotowi zaoferować za nasze usługi ceny znacznie niższe, niż średnie ceny rynkowe w Europie, bo nasz zespół developerow składa się  z polaków, ukraińców i białorusinów.
  2. Dzięki dobrze przygotowanemu procesowi pracy, jesteśmy gotowi zagwarantować Państwu, że mimo różnicy w strefach czasowych, będziemy dostępni do pracy i komunikacji w każdym dogodnym dla Państwa czasie.
  3. Bardzo ściśle i uważnie odnosimy się do planowania zadań oraz obiektywnie oceniamy swoje możliwości, dlatego w przytłaczającej większości wypadków nie naruszmy początkowo uzgodnionych terminów.
  4. Naszym głównym celem jest nawiązanie długoterminowej współpracy z partnerami, a nie osiągnięcie krótkoterminowej korzyści, to jedna z przyczyn, dlaczego maksymalnie zwracamy uwagę na jakość kodu oraz jakość opracowanego produktu w całości.
  5. Kluczowy cel naszej pracy to sukces komercyjny stworzonych projektów.

 

Długoterminowa współpraca z naszą firmą bez wątpienia przyniesie Państwu ogromną korzyść i jako skutek dodatkowy zysk finansowy!