Loading...

Reklama kontekstowa

CZYM JEST REKLAMA KONTEKSTOWA?

To rodzaj reklamy w Internecie, prezentowany użytkownikom rozmaitych stron internetowych, e-maili, czatów, forów dyskusyjnych, komunikatorów, itd. Reklama kontekstowa dopasowuje treści reklam do treści stron, na których są one umieszczone. Ideą reklamy kontekstowej jest założenie, że osoba wystawiona na jej działanie, zareaguje na nią pozytywnie, gdy będzie ona związana z poszukiwaną przez tę osobą informacją, niż gdyby nie miała ona z nią związku.

Miejsce wyświetlania się reklam kontekstowych na stronach Google zależy od stawki: im wyższa cena, tym lepiej wydoczna reklama.

Zalety reklamy kontekstowej:

 

ILE KOSZTUJE REKLAMA KONTEKSTOWA?

Reklamodawca sam ustala koszt kampanii reklamowej. Po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, link do określonej strony jest umieszczany na górze listy stron, będących odpowiedzią wyszukiwarki na wprowadzone przez internautę słowa kluczowe. Ustalona cena wpływa na ilość klinknięć i przekierowań na stronę reklamodawcy.

Firma Webcost oferuje swoje usługi w zakresie tworzenia reklam w systemie Google Adwords. Nasi doświadczeni marketingowcy przeanalizują potrzeby Twojej witryny i opracują kampanię dostosowaną do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz skonsultować się z nami w sprawie wypozycjonowania Twojej strony, lub aby uzyskać więcej informacji, skontkatuj się z nami on-line lub w inny dogodny dla Ciebie sposób.

Technologies and Platforms