Loading...
Tworzenie unikalnych serwisów internetowych

Aplikacja internetowa (ang. web application) lub aplikacja webowa to program komputerowy, który pracuje na serwerze i komunikuje się poprzez sieć komputerową z hostem użytkownika komputera z wykorzystaniem przeglądarki internetowej użytkownika, będącego w takim przypadku klientem interaktywnym aplikacji internetowej.

 

Zalety aplikacji internetowych:

  1. Dostęp do aplikacji możliwy z każdego miejsca na świecie. Z aplikacji możesz korzystać z dowolnego komputera z dostępem do Internetu.
  2. Multiplatformowość. Do pracy z aplikacją internetową możesz używać dowolnego systemu operacyjnego (Microsoft Windows, MAC, Linux, itp.) oraz każdej przeglądarki internetowej (Internet Explorer, Opera, FireFox, Google Chrome, itp.)
  3. Stosowanie aplikacji internetowej oznacza dla właściciela większą łatwość utrzymania, krótsze czasy reakcji, centralne utrzymanie aplikacji, bez konieczności instalacji osobnych programów i aktualnień na urządzeniach docelowych użytkowników.
  4. Bezpieczeństwo sieciowe. Centralne przechowywanie pełnego zestawu danych – urządzenia docelowe pobierają tylko potrzebne na daną chwilę informację.
  5. Duża objętość. Aplikacje internetowe pozwalają na obróbkę dużej ilości danych, bez powielania kodu i zmian w silniku strony.
  6. Aplikacja internetowa wymaga znacznie niższych kosztów za obsługę.

 

Tworzenie aplikacji internetowych to jedna z głównych specjalizacji naszej firmy. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze i najpopularniejsze technologie z otwartym kodem początkowym. Pozwala to obnizyć cenę opracowania, uniknąć problemów z późniejszym wsparciem produktu, a także zwiększyć niezależność zleceniodawcy.