Loading...
Aplikacje na Androida

Aplikacje na Androida

Od wielu lat mobilne technologie stają się integralną częścią życia prawie każdego z nas. Można śmiało powiedzieć, że Android, system operacyjny Google'a, stał się liderem na rynku mobilnych rozwiązań. Swoją popularność system zawdzięcza wciąż rosnącej ilości urządzeń, które pracują pod sztandarem zielonego robota. Z tego powodu Android zrzesza ogromną społeczność użytkowników na całym świecie.

 

Opracowanie aplikacji na Androida daje szereg nowych możliwości:

 

Etapy opracowania mobilnych rozwiązań dla Androida:

  1. Analiza – uważnie słuchamy wszystkich Twoich uwag odnośnie przyszłego produktu, analizujemy grupę docelową, opracowujemy koncepcję oraz omawiamy mechanikę jej działania.
  2. Projekt wstępny – wstępnie nakreślony szkic aplikacji. Tworzymy makiety, na których schematycznie przedstawiamy najważniejsze podstrony projektu. Przeprowadzamy usability testing.
  3. Design – opracowanie graficzne projektu, zgodnie z wytycznymi Klienta.
  4. Programowanie – na tym etapie nasi webmasterzy kodują przyszłą aplikację.
  5. Testowanie.
  6. Przygotowanie próbnej wersji – to pełnowartościowa robocza wersja aplikacji, która pozwala wykryć ewentualne błędy i usterki oraz rozeznać się w ostatecznym wyglądzie projektu.
  7. Oddanie projektu – po usunięciu wszelkich błędów i niedoskonałości, przekazujemy Klientowi pełnowartościową gotową do uruchomienia wersję aplikacji.

 

Webcost – Twój fachowy doradca w opracowaniu aplikacji na Androida. Skontaktuj się z nami już dziś za pomocą formularza lub danych kontaktowych.